www.westernturkey.com / Sofistic Çizme Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. Tic. Ltd.Şti.'ne verilen Çizme/Ayakkabı siparişleri %100 El imalatı olarak kişiye özel üretildiği için sipariş verildikten sonra iptal edilemez. Satın alınan ürün/ürünler için iade talebi ancak üretim aşamasına geçilmeden önce verilmelidir. Aksi halde talep edilen iadeler kabul edilmeyecektir.

www.westernturkey.com / Sofistic Çizme Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. Tic. Ltd.Şti, teslim alınan siparişin üretimden kaynaklı bir kusuru olması halinde söz konusu ürünü iade almayı kabul eder. Fakat ürünün kullanılmamış olması,kutusuyla beraber gönderilmesi ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir.Alıcı satın aldığı üründe bir imalat hatası olduğunu düşünüyorsa ürünün eline ulaşmasından itibaren 10 iş günü içerisinde www.westernturkey.com / SofisticÇizme Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. Tic. Ltd. Şti. yetkililerine ulaşmalıdır.Bu durumda iade kabulünü takiben faturanın iptali ve ürünün iadesi yapılacaktır.

Sadece ayıplı ürünlerde para iadesi yapılmaktadır. Kovboy Çizmeleri ve Ayakkabı ürünleri, kişiye özel üretildiğinden dolayı iade alınmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünün ayağınıza olmaması durumunda, ürünün tarafımıza gönderilerek gerekli kalıpsal çalışmaları yapılmaktadır.

AKSESUAR-HEDİYELİK-TAKI ÜRÜNLER İÇİN İADE KOŞULLARI

Satın alınan ürünler 14 gün içerisinde; aksesuarları tam, tahrip edilmemiş,kullanımdan dolayı zarar görmemiş ve faturası ibraz edilebiliyorsa,www.westernturkey.com / Sofistic Çizme Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. Tic. Ltd.Şti.'ne geri gönderilerek iadesi talep edilebilir. 

DEĞİŞİM KOŞULLARI

Kovboy Çizmesi,ayakkabı ve kişiye özel siparişler dışında kalan tüm ürünlerde değişim yapılabilmektedir.Değişim ancak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve alıcının durumuna göre Türk Ticaret Kanunu ile Borçlar Kanunu hükümleri çerçevesinde üretim hatası veya ayıplı ürün söz konusu ise; alıcının değişim talebinde bulunması halinde ancak internet sitesinde ilan edilen aynı ürünün yine internet sitesinde ilan edilen stoklarda bulunması ile mümkün olabilecektir.Aksi halde bedel iadesi yapılacaktır.
Ürün değişimleriniz için ürünlerin orijinal faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak www.westernturkey.com / Sofistic Çizme Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. Tic. Ltd.Şti.'ne teslim edilmesi gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan kargolarınız neticesinde müşterilerimiz aranarak bilgi verilmekte olup, talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok ya da imalat mevcudiyetine göre 5 - 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.